Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Спорт і відпочинок: у Полтаві відгуляли «Паркові забави»

З нагоди Всесвітнього дня орієнтування у найбільшій рекреаційній зоні м. Полтава – Прирічковому парку відбулося традиційне культурно-спортивне свято «Паркові забави».

У цьогорічній програмі організатори передбачили чимало цікавих локацій: змагання зі спортивного орієнтування територією парку, подолання туристичної смуги перешкод та орієнтування плесом Ворскли на байдарках, різноманітні конкурси на вміння виживати в екстримальних умовах, далеко від цивілізації. 

 

“Ярмарок майстрів»: майстер-класи з виготовлення трав`яних оберегів, розпису пряників, аквагриму. Малеча з батьками робили прикраси з бісеру, розмальовували поробки з дерева, вишивали, малювали картини, виготовляли мʼякі іграшки. Діяла екологічна зона: тренери розповідали все, що треба знати про довкілля та його захист від згубного впливу людини, вчили сортувати сміття. Охочі могли повправлятися зі стрільби з лука.

Гарного настрою додавали фотозона, смачний натуральний лимонад, туристична каша. 

“Ідея взагалі виникла з боротьби за Прирічковий парк як найбільшу рекреаційну зону міста. Ми проти будь-яких стоянок, незаконної забудови тощо. Ми продемонстрували приклад, як можна цікаво й змістовно проводити в парку час: займатися спортом, творити.”, – прокоментувала авторі ідеї та координатор події Ольга Гладченко. До проевденні долучилися тренери Полтавського обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.