Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Спецпризначенці батальйону «Полтава» вирушили на схід країни

Забезпечувати правопорядок, підтримувати публічну безпеку та захищати права людей на території проведення операції об’єднаних сил будуть 70 працівників поліцейського батальйону. 

Сьогодні, як завжди щиро і з душею, слова підтримки і вдячності висловили учні Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1, волонтери, представник митниці та української православної церкви, повідомляють у поліції.

Волонтери Віта Чопенко та Ольга Петряніна, які з 2014 року підтримують постійний зв’язок з батальйоном, були заохочені Грамотою та Подякою Головного управління поліції області.

Заступник начальника поліції області Денис Захарченко, наголосивши під час інструктажу на суворому дотриманні дисципліни, порадив бійцям триматися одне одного. «В екстремальних умовах важливе значення для будь-якої людини має підтримка і надійне плече бойового побратима» – настановив підлеглих підполковник поліції.

Заступник очільника поліції зазначив, що під час операції поліцейські будуть нести службу на фільтраційних постах, забезпечуватимуть охорону правопорядку в місцях дислокації і надаватимуть підтримку місцевому населенню.