Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Роз’яснення Держпраці щодо грошової компенсації за невикористані дні щорічної відпустки без звільнення  

Щодо виплати  грошової компенсації за невикористані дні щорічної відпустки без звільнення  надає роз’яснення  головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Лариса Братусь.

Статтею 6 Закону України «Про відпустки» передбачено, що щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, що відлічується з дня укладення трудового договору.

Відповідно до статті 2 Закону України «Про відпустки» право на відпустки забезпечується забороною заміни відпустки грошовою компенсацією, крім випадків, передбачених статтею 24 цього Закону.

Згідно з частиною четвертою статті 24 Закону України «Про відпустки» за бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарних дні.

Тобто за бажанням працівника після використання ним за робочий рік, за який надається відпустка, 24 календарних днів щорічної відпустки за решту днів невикористаної щорічної відпустки за цей же робочий рік йому може бути виплачена грошова компенсація.

Грошовій компенсації підлягає виключно щорічна відпустка.

Відповідно до пункту 1частини 1 статті 4 Закону України «Про відпустки» до щорічних відпусток належать: основна відпустка, додаткова відпустка за роботу із шкідливими і важкими умовами праці, додаткова відпустка за особливий характер праці, інші додаткові відпустки, передбачені законодавством.

Соціальна додаткова відпустка на дітей, додаткова оплачувана навчальна відпустка, додаткова відпустка окремим категоріям ветеранів війни не належать до виду щорічних відпусток. Тому їх не враховують при визначенні права працівника на отримання грошової компенсації за частину щорічної відпустки без звільнення (лист Мінсоцполітики від 19.01.2017 р. № 132/0/101-17/284).