Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці купили у квітні нових авто на 5 мільйонів доларів

Минулого місяця у Полтаві та області зареєстрували понад дві сотні нових автомобілів на суму 5 мільйонів доларів США.

Сумарна вартість зареєстрованих автомобілів у регіоні минулого місяця становила 5 мільйонів доларів США без врахування вартості додаткового обладнання. Найбільше автомобілів, які зареєстрували у Полтаві, мали вартість від 17 до 35 тисяч доларів. Таких авто 42%. Ще 40% – автомобілі дешевші 17 тисяч доларів США. Середня ціна автомобіля в регіоні в квітні становила 26 тисяч доларів США.

Як повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua, найчастіше купували автомобілі марки Toyota. У Полтаві за місяць зареєстрували 33 таких авто на суму понад 1 мільйон доларів. Також у регіоні часто купували Renault і Volkswagen. Серед моделей лідером продаж став кросовер Renault Duster.

Загалом, минулого місяця в Україні зареєстрували понад 6 500 нових автомобілів на суму 200 мільйонів доларів. Порівняно з квітнем минулого року, витрати на покупки автомобілів збільшились на 10%, а середня ціна по країні тепер становить 30 тисяч доларів США.

Нагадаємо, упродовж минулого року в Полтаві зареєстрували понад 2 500 нових легковиків на суму 65 мільйонів доларів США. Тоді також найпопулярнішою маркою в регіоні стало Renault – зареєстрували понад 400 автомобілів цього бренду, а сума покупок склала 6 мільйонів доларів