Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавському футболу бути: у обласному центрі грали юні зірки “гри мільйонів”

Днями на базі спортивного комплексу НДПУ ім. В. Короленка відбувся дитячий фестиваль футболу “Golden Eagel Poltava”. Участь у турнірі взяли 5 команд полтавських ДЮСШ.

Всім футболістам – по шість років, а тому матчі були шаленими, чудернацькими й вельми цікавими! Юні зірки “гри мільйонів” з таким поривом ганяли м’яч, що трибуни, заповнені мамами та татусями, шаленіли від краси гри. Свято спорту вдалося на славу!

“Це фестиваль футболу. Нашим футболістам по 6 років. Чому фестиваль, а не турнір? Тому, що тут немає перших і останніх. Тут всі команди отримають однакові призи за участь. Це вже треті подібні змагання. Діти відчувають себе справжніми зірками футболу. Кожен може себе реалізувати, показати всі свої вміння й отримати підтримку публіки”, – сказав головний тренер клубу “Golden Eagel Poltava” Дмитро Палапа.

Гра юних футболістів дійсно захоплювала глядачів. Нападник б’є вліво – маяч летить вправо! Але це і є родзинкою футболу, оскільки “шкіряний” завжди не передбачений. Звичайно від матчу були у захваті й самі юні спортсмени.

“Я вже цілий рік займаюся футболом! Це круто! Мені дуже подобається! Ми тренуємось. Вчимося бити по м’ячу, забивати голи. У майбутньому хочу грати у дорослій команді і стати чемпіоном”, – зауважив гравець ФК “Golden Eagel Poltava” Арсен Гонтовий.

Подібні змагання будуть відбуватися і надалі, а тому кожен юний футболіст зможе реалізувати себе на цьому поприщі і стати супер зіркою!