Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Підсумки операції «Мігрант» на Полтавщині: виявлено 111 іноземців-нелегалів та понад 340 порушників міграційного законодавства

За період операції, яка тривала з 21 лютого до 30 квітня, на порушників міграційного законодавства наклали понад 185 тисяч гривень штрафів, стягнули – понад 162,5 тисячі.

За даними управління превентивної діяльності поліції області, відносно іноземців та осіб без громадянства склали 262 адміністративних матеріали щодо порушення законодавства України про правовий статус іноземців (ст. 203 КУпАП). Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

73 протоколи направили до суду стосовно осіб, які запросили іноземців в Україну і надали їм житло на час перебування, але не забезпечили їх своєчасну реєстрацію (ст. 205 КУпАП).

Від початку операції 111 іноземців визнали незаконними мігрантами. Щодо 107-и з них управлінням Державної міграційної служби області прийняті рішення про примусове повернення до країни походження. 

67 іноземців, яких визнали нелегальними мігрантами, виїхали за межі держави самостійно, 3-є – були видворені працівниками поліції спільно з ДМС у примусовому порядку. 13-м іноземним громадянам – заборонено в’їзд в Україну.