Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Підготовку робітників КП “Кременчукводоканал” відзначили на всеукраїнському рівні

Днями у Полтаві відбувся Всеукраїнський конкурс «Кращий за професією» серед працівників водопровідно-каналізаційних підприємств. Захід проводився за  ініціативи Асоціації «Питна вода України». Участь в ньому взяли 130 робітників водоканалів із Полтави, Дніпра, Сум, Кропивницького та Кременчука, пише Кременчуцька міська рада.

Свою майстерність показували робітники як технічних професій (машиніст автокрану, екскаватора, електрогазозварник, слюсар аварійно-відновлювальних робіт, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування), так і адміністративних професій (бухгалтер, контролер водопровідно-каналізаційного господарства).

За результатами конкурсу працівники КП «Кремечукводоканал» вибороли призові місця:
 – в номінації «Кращий бухгалтер» – Музика Ірина Валеріївна – І місце та Шеремет Олена Миколаївна – ІІІ місце;
 – в номінації «Кращий слюсар аварійно-відновлюваних робіт» – Смірнов Олександр Вікторович та Пономаренко Олександр Володимирович – ІІ місце;
 – в номінації «Кращий електрогазозварник» – Куделя Андрій Вікторович – ІІ місце;
 – в номінації «Кращий електромонтер з ремонту та обслуговування  електроустаткування» – Данилейко Валентин Миколайович – ІІ місце, Йовхименко Олександр Вікторович – ІІІ місце.

Відповідно до умов конкурсу у командному заліку переможцем стала команда КП ПОР «Полтававодоканалу», друге місце вибороли КП «Кременчукводоканал», третє місце за КП «Міськводоканал» Сумської міської ради.