Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Перший авіарейс з аеропорту Полтави запланували на середу

У середу відбудеться перший авіарейс із міжнародного полтавського летовища. Про це повідомив Андрій Пісоцький, заступник голови ОДА.

«Коли ж відбудеться перший серйозний рейс з нашого летовища, якого всі так чекають? Це буде першої середи після остаточного завершення капітального ремонту аеропорту» — заявив Андрій Пісоцький.

Якої саме середи це відбудеться, він так і не уточнив.

Аеропорт Полтави капітально відремонтований більше ніж на 80%. На сьогодні все обладнання, необхідне для роботи власних та залучених служб підприємства, закуплене і наразі відбувається його монтаж.

За словами Пісоцького, нині ще закінчуються роботи щодо нанесення вирівнюючого шару асфальтобетону на злітну смугу та рульожну доріжку.

Подібне міцне покриття дозволить почати їхню експлуатацію із більшим навантаженням, враховуючи надвагу пасажирських літаків авіакомпанії Yanair.

Нагадаємо,  пасажири, які повинні були летіти із Полтави до Анталії 9 травня через туроператора Join UP, полетять не з Полтави, як було заплановано, а з міжнародного аеропорту Борисполя.

Тимофій Голбан, директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА, повідомив, що відтермінування запуску летовища сталося через затримку поставки обладнання з-за кордону та бюрократичну тяганину.