Ви тут:
Спорт Суспільство 

Перемога українських бодібілдерів на Чемпіонаті Європи у Львові

У Льовові, 19 травня відбувся відкритий чемпіонат Європи із бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу. Мірялися м’язами як юні атлети, так і дорослі чоловіки та жінки. Найбільша делегація спортсменів була з Італії . Боротьба за першість була надзвичайно серйозною і складною всі спортсмени були сильні та добре підготовані.

Абсолютним чемпіоном Європи став – Черняк Сергій (Селидове, Донецька обл.) Абсолютною переможницею категорії FITNESS BIKINI – Самойлович Анастасія (Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл..) Судді відзначити ветеранів цього виду спорту: серед найстарших спортсменів грецький бодібілдер Georgios Aihmalotidis, екс-чемпіона України десятирічної давності Юрія Ковальова з Рубіжного (Донецька обл.), екс-чемпіона українця – чемпіона світу Ярмоленко Олександра та екс-чемпіонку Європи Діану Кравець , киянку Анну Мірон , Андрія Шарапова з Дніпра.

Президент української бодібілдинг-федерації WABBA Святослав Шеремета розповів: «На відкритому чемпіонаті Європи українські спортсмени в чесній боротьбі вибороли право представляти нашу країну на Чемпіонаті Світу 2018 ,що відбудеться 16 червня 2018 року у італійському місті Віченса ». Спортсмени демонстрували свою майстерність у 18-ти різних категоріях,переможцями яких стали :

 1. Дидяк Ігор Львів (категорія JUNIOR)
 2. Шарапов Андрій Дніпро (категорія SHORT – up to 170 cm.)
 3. Ковальов Юрій Рубіжне, Луганська обл.( категорія MEDIUM – up to 175 cm.)
 4. Чер няк Сергій Селидове, Донецька обл.(категорія TALL – up to 180 cm.)
 5. Понурко Ігор Київ (категорія XTALL – over 180 cm.)
 6. Черняк Сергій Селидове, Донецька обл.( категорія MASTER – 40 years old)
 7. Georgios Aihmalotidis Греція (категорія SUPER MASTER – 50 years old)
 8. Соколенко Всеволод Київ ( категорія MEN CLASSIC OPEN)
 9. Veloteri Roberto Італія ( категорія MAN MODEL)
 10. Оснік Володимир Київ ( категорія MAN FITNESS)
 11. Темірсултанов Артур Юсупович Київ ( категорія MAN PHYSIQUE)
 12. Яцишин Лілія Львів (категорія MISS MODEL (Beauty)
 13. Самойлович Анастасія Кам’янець-Подільський ( категорія MISS BIKINI – up to 165 cm)
 14. Кальчук Катерина Львів ( категорія MISS BIKINI – over 165 cm.)
 15. Мірон Анна Київ ( категорія MISS BIKINI OVER 35)
 16. Шнурова Ольга Київ ( категорія MISS SHAPE (Toned)
 17. Кравець Діана Київ (категорія MISS FITNESS (Trained)
 18. Зелюткіна Яна Донецьк ( категорія COUPLE)

Головним тренером збірної України, і головним суддею чемпіонату Європи був, Віталій Подольський, під керівництвом якого головна команда країни стала найсильнішою в Європі.

Бодібілдинг складний вид спорту, але дуже цікавий та красивий , хотілося б щоб більше людей цікавилося та займалися ним.

Віце-президент федерації бодібілдингу України Сергій Корнієнко зазначив: «Після сьогоднішніх змагань я переконаний, що українські бодібілдери найсильніші та наша федерація має сильний оргкомітет, щоб проводити змагання міжнародного рівня. Маю надію, що колись ми в Україні проведемо Чемпіона Світу! Спортивного усім настрою та масштабних досягнень!»

 

Кісіль Алла