Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Педагогічний університет Полтави відзначив ювілейний ректорський бал (ФОТО)

Напередодні, 29 травня, у дискотечно-виставковій залі Полтавського міського будинку культури відбувся вже традиційний для випускників Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка ректорський бал «Молодь і освітній олімп». Цьогорічний бал є ювілейним – десятим.

На початку святкового дійства кращі танцювальні колективи вишу виконують полонез, до якого приєднуються і кращі випускники 2017 року. З вітальним словом виступили ректор ПНПУ ім. В. Г. Короленка Микола Степаненко, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач та декан факультету хореографічного мистецтва Харківської державної академії культури Борис Колногузенко.

«Вдесяте ми на наш університетський олімп возводимо найкращих випускників 2017 року. Я вам по-батьківськи бажаю багато таких світлих днів. Світло відкривається в людині тоді, коли вона дарує красу іншим людям. Будьте чутливими до інших людей, добрими до своїх вихованців», – побажав випускникам ректор вишу.

Таке дійство як ректорський бал для студентів – це серйозна підготовка. Для студентки 4-го курсу факультету філології та журналісти Катерини Кібенко це перший бал у житті, готувалась ретельно, а перед святом встигла здати екзамен.

«Завжди хотіла піти на бал, ще з 1 курсу. Дивилася щороку на красивих випускників і уявляла себе. До вальсу і полонезу готувалися за тиждень. Підготовка, репетиції – процес творчий, цікавий і натхненний, хоч і хвилюючий, – говорить студентка. – У нас із партнером все вдалося легко, лише приємні враження від вальсу та від балу в цілому. Оскільки зранку в нас ще був екзамен, то така вечірня урочиста атмосфера принесла ще більше задоволення».

У програмі заходу – відзначення кращих випускників усіх 7 факультетів. Нагородження грамотами чергувалося з турами вальсу. Разом зі студентами на танцювальному майданчику вальсували і викладачі, і запрошені гості.