Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Оперативний штаб стоїть на сторожі захисту законних прав та інтересів як землевласників, так і землекористувачів”, – Олег Тимченко

22 травня відбулося четверте у 2018 році засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області. Його провів начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, заступник голови штабу Олег Тимченко.

Під час засідання говорили про результати перевірок, проведених за фактами попередніх звернень до оперативного штабу, повідомляють в Полтавській ОДА.

Також розглянули звернення громадян щодо порушення агровиробником їх земельних прав та заяву голови Петрівської сільської ради щодо протиправного користування землею комунальної власності.

Під час засідання сторонам роз’яснили їхні права та обов’язки згідно з чинним законодавством України, запропоновано шляхи захисту порушених прав.

«Оперативний штаб стоїть на сторожі захисту законних прав та інтересів як землевласників, так і землекористувачів», – наголосив Олег Тимченко.

Крім того, він зауважив, що не менш важливим напрямком діяльності оперативних штабів є робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, які здійснюють виїзди в населені пункти та надають тамтешнім жителям юридичні консультації. За період роботи мобільних точок у 2018 році здійснено 6 виїздів до районних центрів та об’єднаних територіальних громад Полтавської області.

Упродовж засідання обговорили складні ситуації, які можуть виникнути в районах області, а також нагадали, що при оперативному штабі діють телефонні «гарячі лінії» за номерами: (095)605-85-47 – цілодобово, без вихідних, а також (05322) 2-28-60, 2-28-38 (понеділок-п’ятниця – з 8.30 до 17.15).

За результатами засідання визначено алгоритми подальших дій щодо захисту прав землевласників та землекористувачів, земель та врожаю від рейдерів на території Полтавської області.