Ви тут:
Відео Суспільство Цікавинки 

“Одеський підкидько”: у Києві презентували першу українську повнометражну комедію, профінансовану спільнокоштом (ВІДЕО)

Першу українську повнометражну комедію, профінансовану спільнокоштом, презентували в кінотеатрах Києва. “Одеський підкидько” – це історія про бажання, які вміють зовсім неочікувано ставати реальними.

“Одеський підкидько” – це екранізація однойменної одеської п’єси, пише 24 Канал.

Головний герой фільму вирішує всиновити 51-річне немовля. Адже йому лишилось жити лише рік, і за цей час він хоче поняньчити сина і побачити онука. Йому довелося шукати нестандартне рішення, і тому Аркаша, що одинадцять разів сидів у в’язниці, раптом підходить на роль немовляти.

Підкидько в фільмі – він же продюсер і режисер – Георгій Делієв. Актор давно грає в аналогічній п’єсі, а тепер вирішив її екранізувати, але така багатозадачність – не єдина особливість фільму.

“Одеський підкидько” – перший український краудфандинговий фільм. На його зйомки скинулися культурні діячі та любителі вітчизняного кіно. Спочатку люди здавали на фільм не дуже багаті. Мої друзі та знайомі почали пропонувати попрацювати за дуже мінімальні гроші. І крига скресла, знайшлися великі інвестори, – розповів 24 Каналу продюсер фільму Георгій Делієв.

Комедію “Одеський підкидько” в кожному місті України презентують окремо, аби показ розпочали учасники команди, а ще хочуть особисто бачити реакцію глядачів.

В Києві комедія буде в прокаті наступні два тижні. Після цього її презентують в Харкові та Дніпрі.