Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Наступного року на Полтавщині планують створити обласну ДЮСШ

Учора, під час апаратної наради, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький розповів про бачення розвитку фізичної культури і спорту на селі та про роботу ДЮСШ Полтавщини.

“На Полтавщині жодна ДЮСШ не припинила свою діяльність, а це хороший показник на загальнодержавному рівні. Наступного року плануємо створення ще одну обласну ДЮСШ”, – повідомив Олександр Буцький.

Він анонсував проведення у поточному році спартакіади з рекреаційних видів спорту для людей з інвалідністю. Нагадав, що Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА і громадською організацією «ВФСТ «Колос» у Полтавській області започатковано спортивні ігри серед ОТГ на звання кращої спортивної громади Полтавщини.

У травні – на початку червня пройдуть відповідні відбіркові змагання, переможці яких візьмуть участь у загальній і фінальній першості відповідно 9 і 23 червня. Переможець фіналу представлятиме Полтавщину на всеукраїнському рівні. Минулого року Щербанівська ОТГ виборола третє місце на загальнонаціональних змаганнях.

“Впровадження ефективної політики розвитку фізичної культури і спорту в умовах децентралізації можливо лише за умови поєднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування й інститутів громадського суспільства. У 2017 році рішенням сесії обласної ради прийнята обласна Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки. Подібні документи потрібно ухвалити і в об’єднаних територіальних громадах. Водночас працюємо за Національною стратегією з оздоровчої рухової активності в Україні, розрахованою до 2025 року. У 2018-му затверджений план дій стосовно її виконання. Подібні плани також мають бути у всіх без винятку об’єднаних територіальних громадах”, – зазначив Олександр Буцький.

“Ми повинні не лише будувати нові спортмайданчики, а й осучаснювати існуючі та дбати про людей з інвалідністю”, – наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.