Ви тут:
Суспільство Україна 

Найбільше навантаження на правоохоронців буде під час супроводження фанів Ліги чемпіонів до стадіону, – МВС

Під час проведення Ліги чемпіонів на місцях працюватимуть оперативно-тактичні групи, вибухотехніки, кінологи, антиконфліктні групи та мобільні поліцейські центри. Про це розповів перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, повідомляє прес-служба МВС.

“Успіх нашої роботи під час забезпечення публічного порядку в ході фіналу Ліги чемпіонів залежить від злагодженої роботи всіх підрозділів. Ключовим в цьому процесі є ситуаційний центр поліції Києва. Туди передаватиметься вся інформація починаючи з часу прибуття команд та вболівальників. У ньому, окрім правоохоронців, будуть представники Департаменту комунікації МВС для оперативного інформування медіа та представники Департаменту міжнародного співробітництва МВС для зв’язку з міжнародними партнерами та посольствами”, – зазначив Сергій Яровий.

Він також зауважив, що основне навантаження на правоохоронців буде під час супроводження фанів Ліги чемпіонів до місця проведення фінального матчу – НСК “Олімпійський”.

“По маршруту пересування фанів працюватимуть всі правоохоронні підрозділи: оперативно-тактичні групи, вибухотехніки, кінологи, антиконфліктні групи, велопатруль та мобільні поліцейські центри”, – додав перший заступник міністра внутрішніх справ.

Сергій Яровий також наголосив, що не зважаючи на потужні масові заходи, поліцейські й надалі мають виконувати свою повсякденну роботу.

“Треба пам’ятати, що через потужні масові заходи життя не зупиняється. Ми маємо й надалі оперативно реагувати на всі виклики”, – сказав він.

Нагадаємо, до забезпечення безпеки під час матчу Ліги чемпіонів буде залучено близько 12 тисяч правоохоронців.