Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Шишаччині відзначили Дні науки та Європи в Україні

Полтавський обласний інститут післядипломної освіти імені М.В. Остроградського вже вшосте проводить традиційне відзначення Дня науки та Європи в Україні. 

Цього року свято збігається з двома визначними датами – 100 річчя Національній академії наук (далі НАН) України та 155 – річчя з дня народження академіка Володимира Вернадського, тому науковці провели виїзне засідання у Шишаках, де свого часу жив і працював Перший президент НАН України, повідомляють у Полтавській ОДА.

До заходу долучились представники Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, відділ освіти, наукові та педагогічні працівники ПОІППО імені М.В. Остроградського, заклади вищої освіти Полтавської області, координатори шкіл новаторів Полтавщини та вчителі.

Освітяни відвідали Бутову гору, де жив учений зі своєю сім’єю та поклали квіти до погруддя В.І Вернадського.

«Володимир Вернадський тут сформував свої базові основи декількох наук, за якими йде не тільки Україна, а і увесь світ. Пишаюся тим, що наша школа носить ім’я В.І. Вернадського і ми намагаємось іти по його крокам. Зокрема у нашій проектній діяльності, де ми впроваджуємо і екологічні знання та привити любов і шану до природи та навколишнього середовища. Сьогодні ми всіх вас запросили на Бутову гору, де пройдетесь екологічною стежиною, яку започаткували Шишацькі школи і далі намагаються її підтримувати», –  говорить директор Шишацької спеціалізованої школи імені  Володимира Вернадського Віталій Іваниця.

Для делегації з Полтави в Шишацькому краєзнавчому музеї провели змістовну екскурсію про Шишацький край. На пленарному засіданні обговорювали питання про педагогічні мости та їх роль у розвитку професійної компетентності вчителів опорних закладів, опорні заклади так і про наукові роботи викладачів кафедр. Наприкінці засідання нагородили освітян подяками та грамотами на честь Дня науки та Європи в Україні.