Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“На Полтавщині вже є сімейний лікар, який підписав 2 тисячі декларацій”, – Павло Ковтонюк

Один з полтавських лікарів вже підписав дві тисячі декларацій. Сьогодні, під час зустрічі з головою Полтавської ОДА Валерієм Головком, про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк.

“В Україні є п’ять сімейних лікарів, один з яких на Полтавщині, які підписали по дві тисячі декларацій”, – повідомив Павло Ковтонюк.

Також заступник міністра ознайомився з сільською медициною області відвідаши Велику Багачку.

Під час зустрічі обговорили подальший розвиток медицини та втілення другого етапу медичної реформи для якого необхідно всі заклади перевести у статус автономних.

 

“Хочу відзначити роботу Віктора Лисака, адже Полтавщина швидко включилась в медреформу і зараз посідає передові місця. Ось так, наприклад, по підписанню декларацій з сімейними лікарями тримаєте третє місце”, – сказав Ковтонюк.

Розповів Павло Ковтонюк і про перехід госпіталів на нову модель фінансування, яка розпочнеться у 2020 році.

“Якщо й надалі ви так активно розвиватимете медицину, то Полтавщина першою вступить до Євросоюзу. Ми не знаємо, що ви тут робите, але не зупиняйтеся”, – зазначив Павло Ковтонюк.

“Ми намагаємось робити все своєчасно, не відкладаючи на завтра. Плануємо залучити інвестиції для подальшого швидкого втілення медичної реформи на Полтавщині. Підтримуємо всі ініціативи Директора Департаменту Віктора Лисака, чи, радше, намагаємося не заважати. Адже його методи роботи довели свою ефективність”, – наголосив Валерій Головко.

“Ми готові до впровадження наступного етапу медичної реформи”, – сказав директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.