Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині рятувальники проводять інформаційно-профілактичні заходи для дітлахів

17 травня співробітники ДСНС провели цікаві заходи для дітей з навчальних закладів міст Полтава, Горішні Плавні та Машівського району, а днями раніше організували подібні заходи для учнів шкіл Полтавського, Шишацького, Миргородського, Лубенського, Пирятинського, Котелевського та Гадяцького районів.

Під час зустрічей зі школярами рятувальники роз’яснювали основні правила безпеки життєдіяльності, зокрема і пожежної безпеки, розповідали як безпечно відпочивати поблизу водойм та на природі, повідомляють у ДСНС.

Також навчали алгоритмам дій при виникненні пожежі, виявленні підозрілих та застарілих вибухонебезпечних предметів. Крім того, учні та персонал навчальних закладів мали змогу отримати навики гасіння умовної пожежі, зокрема і з вогнегасника.

Окремою частиною заходів ставала показова демонстрація роботи вогнеборців. Рятувальники демонстрували присутнім пожежні автомобілі, бойовий захисний одяг, спеціальне обладнання. Фахівці Служби розказували тактичні характеристики техніки та показували її у дії. Діти мали змогу вдягти окремі елементи оснащення, посидіти в пожежному автомобілі, уявити себе на мить справжніми рятувальниками.

Наостанок заходів співробітники ДСНС вручали тематичні листівки та пам’ятки з основними правилами безпеки життєдіяльності.