Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині перебуває делегація Міжнародного Трейд-клубу

Сьогодні у Полтаві відбулась зустріч першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького та директора Департаменту економічного розвитку, залучення інвестицій та торгівлі Полтавської ОДА Інни Іщенко з делегацією Міжнародного Трейд-клубу.

 

“Ви завітали в область, яка успішно поєднує промисловий та аграрний комплекс, культурну та історичну спадщину, туристичний та науковий потенціал. За останні роки Полтавщина успішно впроваджує реформи та нові моделі співробітництва. В області є 285 підприємств, які постійно розширюють свої потужності шляхом реалізації інвестиційних проектів“, – зазначив у вітальному слові Андрій Пісоцький.

“Ми відчуваємо потенціал Полтавської області та хороші можливості для нашої співпраці. Зі свого боку ми не можемо будувати заводи чи відкривати підприємства, але сприяємо встановленню ділових контактів з іноземними компаніями, які дозволять підвищити економічний розвиток вашого регіону. Хоча, спочатку необхідно визначити економічний клімат регіону”, – зазначив Віце-президент Трейд-клубу, радник Посольства Угорщини в Україні Андраш Карад

Інна Іщенко привітала гостей з 25-річчям Міжнародного Трейд-клубу та подякувала їм за значний внесок в економічний розвиток України. Розповіла делегації про економічний та інвестиційний потенціал області.

“Полтавщина одна з найуспішніших регіонів України, яка поєднує в собі всі можливості для подальшого економічного зростання і в промисловому секторі і в аграрному, і в залученні інвестицій, і взагалі, в підвищенні конкурентоспроможності регіону. В першу чершу, Полтавщина має вигідне географічне розташування — в центрі України”, – розповіла Інна Іщенко.

Також вона зазначила, що реформа “Децентралізації” в області втілюється досить активно, вже створено 43 ОТГ. Область співпрацює з 143 країнами світу та має потужний промисловий потенціал.

“Головним є те, що в Кременчуці знаходиться річковий порт, а наш аеропорт отримав статус міжнародного. Загалом Полтавщина є однією з трьох бюджетоутворюючих областей країни, а за показниками інвестиційної привабливості посідаємо І місце і шосте – за легкістю ведення бізнесу”, – повідомила Інна Сергіївна.

Також під час зустрічі перший заступник міського голови м. Горішні Плавні Олександр Чуприна презентував проект поводження із твердими побутовими відходами, який вони почали втілювати. Це важлива розробка, яку підтримує і місцева, і обласна влада. Розповіли й про Стратегію поводження з ТПВ Полтавської області на 2017-2021 роки.

Після презентації полтавців запросили на українсько-китайський інвестиційний форум, який відбудеться 29 травня, для представлення цього проекту.

На зустріч запросили й керівників вищих навчальних закладів Полтави, які розповіли про готовность до співпраці та окреслили перспективні напрямки.

“Якщо ви допоможете нам залучити нові інвестиції, то це буде гарний результат нашої співпраці”, – додав Андрій Пісоцький.

Протягом двох днів представники дипломатичних установ відвідають агрофірму «Маяк» та Більське городище в Котельві, ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ПрАТ «Кременчуцький колісний завод», Кременчуцьку міську раду та зустрінуться з представниками підприємств області у форматі В2В.