На Чемпіонаті світу та Європи з гирьового спорту українці здобули призові місця

Студент та викладач Таврійського державного агротехнологічного університету стали призерами Чемпіонату світу та Чемпіонату Європи, який пройшов у Гадячі (Полтавська обл.).

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з різних країн світу, повідомляють у МОН.

У Чемпіонаті світу серед юнаків студент енергетичного факультету Дмитро Панков виступав у ваговій категорії до 60 кг. Виконавши ривок гирі вагою у 24 кг більше 80 разів, хлопець став переможцем у своїй категорії.

Викладач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ Сергій Кубрак взяв участь у Чемпіонаті Європи серед ветеранів. Він виступав у ваговій категорії до 70 кг (вікова група 55-59 років). Сергій Кубрак виконав поштовх двох гир вагою 24 кг довгим циклом, піднявши за 10 хвилин дві гирі 61 раз.

За результатом змагань він став чемпіоном Європи, а також встановив рекорд Європи і світу. Попередній рекордсмен підняв гирі за той же час усього 23 рази.