Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Ми будемо ініціювати розробку обласної Програми підтримки науки”, – Анатолій Ханко

Про це заступник голови Полтавської обласної ради заявив під час XVIII Міжнародної  науково-практичної  конференція “Ідеї академіка Вернадського та науково-практичні проблеми сталого розвитку освіти і науки”, яка відбувалася 11 – 13 травня у місті Кременчук.

Вітаючи учасників науково-практичної конференції, заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко зазначив, що заходи такого рівня сприяють навчанню та обміну досвідом, напрацюванню дієвих механізмів для подальшого розвитку наукової галузі в Україні.

Як повідомили в Полтавській обласній раді, він наголосив на необхідності більше уваги приділяти розвитку науки на  Полтавщині, зокрема, розроби обласну Програму підтримки наукової галузі, яка фінансуватиметься з обласного бюджету.

«Сьогодні, коли на Сході нашої держави українські військовослужбовці захищають  територіальну цілісність країни, ми повинні забезпечити їм надійний тил. Одним із його складових є стабільний розвиток вітчизняної науки», – сказав Анатолій Ханко.

В заході взяли участь представники науково-дослідних та вищих навчальних закладів України, Польщі, Словаччини, Чехії, Казахстану, Білорусії, інших країн, керівники органів місцевого самоврядування Полтавщини.