Ви тут:
Надзвичайні ситуації Суспільство Україна 

Літаками та спеціалізованою технікою продовжують гасити ліси на Херсонщині

Станом на 9 годину 29 травня, за інформацією Херсонського обласного управління лісомисливського господарства, триває гасіння окремих осередків.

Верхової пожежі не спостерігається, загрози населеним пунктам немає, – про це повідомили у ДСНС України.

Організовано розстановку сил та засобів на чотирьох оперативних дільницях для гасіння пожежі та створення мінералізованих смуг з метою недопущення розповсюдження вогню.

О 6:10 відновлено роботу авіації, спочатку гасіння пожежі здійснено 42 скиди води (159 тон води), а саме: гелікоптером МІ-8 Міноборони 29 скидів (58 тон води) та літаками АН-32П ДСНС 13 скидів (101 тона води).

Додатково приведено в готовність підрозділи ГУ (У) ДСНС у Дніпропетровській та Кіровоградській областях в кількості 47 чоловік особового складу та 11 од. техніки підвищеної прохідності.

До ліквідації пожежі залучено 220 чол. та 75 од. техніки, з них: від ДСНС 137 чол. та 39 од. техніки, у тому числі 3 од. авіаційної техніки (від ДСНС – 2 літаки АН-32П, від Міноборони – вертоліт МІ-8), від лісового господарства 78 чол. та 35 од. техніки, з них 5 тракторів, від Міноборони 5 чол. та 1 од. техніки.

Нагадаємо, близько 13 год. 30 хв. 28 травня поблизу с. Раденськ Олешківського району на території Раденського лісництва Олешківського лісового господарства виникло загорання лісової підстилки та лісу.