Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчужани здобули перемогу на чемпіонаті Полтавської області з легкої атлетики серед спортсменів із інвалідністю

14 травня у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського відбувся чемпіонат Полтавської області з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю. У заході взяли участь 53 спортсмени з Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Кобеляцького, Кременчуцького та Пирятинського районів.
Кременчук на змаганнях представляла збірна команда, складена з 9 кращих вихованців Кременчуцького відділення Полтавської обласної ДЮРСШІ та провідних 3-х спортсменів відділення легкої атлетики інваспорту КДЮСШ «Авангард», повідомляють у міській раді.
Збірну міста до змагань разом з вищезгаданими маститими тренерами готували тренер- викладач з легкої атлетики КДЮСШ «Авангард» Вікторія Берчук та МСУ Дмитро Панчелін.
За результатами чемпіонату четверо юних спортсменів візьмуть участь у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» – це Марина Бабченко,Олександр Година,Ірина Коренівська та Альбіна Павленко, а Олександра Ярового, Владислава Косюка та Тетяну Білик чекають Кубки України і чемпіонат України з легкої атлетики. Усі ці змагання пройдуть протягом травня – липня цього року. За умови перемоги в них спортсмени зможуть отримати путівки на паралімпійський та ІNAS –   Чемпіонати Європи з легкої атлетики. Тому побажаємо кременчуцьким  легкоатлетам нових успіхів на спортивних аренах.