Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчужани взяли три призових місця на Кубку України з легкоатлетичних метань серед паралімпійців

Із 23 по 26 травня 2018 року на міському стадіоні Бахмута, що на Донеччині, відбувся Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями, пише Кременчуцька міська рада.

У змаганнях взяла участь і збірна команда Полтавщини, до складу якої увійшли найсильніші кременчуцькі легкоатлети, метальники з інвалідністю, стипендіати Кременчуцької міської ради МСУМК Андрій Голівець, якого тренують ЗТУ Віктор Лис та МСУ Дмитро Панчелін, та КМСУ Олександр Яровий з відділення легкої атлетики інваспорту КДЮСШ «Авангард» (наставник – ЗТУ Юрій Щипець), а також вихованка Кременчуцького відділення Полтавської обласної ДЮРСШІ, першорозрядниця Тетяна Білик (ЗТУ Ірина Зикова та Дмитро Панчелін).

Першими у штовханні ядра серед чоловіків вступили у боротьбу 24 травня Андрій Голівець та Олександр Яровий відповідно у змагальних класах F-12 та F-20. Раді повідомити, що Андрій Голівець завоював золоту медаль. У змаганнях Олександру Яровому протистояв теж колишній кременчужанин, минулорічний чемпіон Світу за версією INAS Максим Коваль. У підсумку у Олександра Ярового срібна медаль з результатом 14,21 м, який відповідає нормативу МСУМК.

Серед жінок змагального класу F-20 у штовханні ядра Тетяна Білик виборює срібну медаль з результатом 10,04 м і офіційно виконує норматив кандидата у майстри спорту України.