Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Кременчужани вклонилися до могил загиблих героїв (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги керівники міста, представники ветеранського та волонтерського рухів  вклонилися пам’яті учасників Другої  світової війни та антитерористичної операції на сході України, які героями пішли у вічність. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Ця пам’ятна місія пролягла чисельними меморіальними місцями  Кременчука, де в пам’ятних знаках увічнено подвиг героїв Другої Світової війни, завдяки ратним подвигам яких здобули перемогу над нацистською навалою. Сьогодні  вже онуки та правнуки героїв найстрашнішої війни ХХ століття зі зброєю в руках ведуть запеклі бої на сході України  за її волю та  цілісність.  У цій битві Кременчук поніс великі втрати. Більше 40 земляків – справжніх «солдатів» української держави загинули, щоб забезпечити своєму народові право жити в цілісній і незалежній державі.
Цього дня квіти пам’яті поклали до пам’ятників та меморіальних місць, братських могил  Крюківського кладовища;  села Велика Кохнівка; до могил учасників АТО та Героя України Ігоря Сердюка на Свіштовському та Петровському кладовищах; до пам’ятного знаку лейтенанту Георгію Рязанцеву, чий військовий підрозділ восени 1943 року одним із перших вступив в окупований Кременчук і вів запеклі бої за його визволення; вшанували пам’ять героїв Другої світової війни, які лежать у братських могилах на Новоміському та Староревівському кладовищах; вклонилися могилам колишніх керівників міста.