Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі футболісти з вадами здоров’я стали бронзовими призерами всеукраїнських змагань з футболу та вибороли приз ” За чесну гру”

Днями Спеціальна Олімпіада України (СОУ) у Луцьку провела Всеукраїнські змагання з футболу 7Х7 змішаних команд (вік учасників від 14 років) у рамках Європейського футбольного тижня Спеціальної Олімпіади Євразії та УЄФА 2018 року. Змагання відбулися на стадіоні Східно-Європейського Національного університету, повідомляєж прес-служба Кременчуцької міської ради.

Кременчук та Полтавську на область на турнірі представляла змішана команда ГО РСК «Спешиал Олімпік»  Кременчука, складена з учнів Кременчуцької спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату Полтавської обласної ради. Участь кременчуцьких спортсменів на цьому спортивному форумі стала можлива завдяки фінансовій підтримці міської влади.

У попередньому колі змагань кременчуцькі юні футболісти і футболістки спочатку програли 0:3 команді Житомира, а потім перемогли 2:0 команду Запоріжжя та вийшли до полу фіналу. На цей раз удача посміхнулася команді Запоріжжя, яка перемогла 1:0. У матчі за 3-є місце кременчужани перемогли команду Львова з рахунком 3:2 і стали володарями бронзових медалей змагань. Крім того, наша команда отримала приз «За чесну гру».

Команду до змагань готував президент ГО РСК «Спешиал Олімпік» Сергій Христенко.