Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Кременчук долучився до проведення Всеукраїнської акції «OlympicLab» (ФОТО)

Учора Кременчук долучився до Всеукраїнської акції «OlympicLab», що проходить за ініціативи  Національного олімпійського комітету України.  
Громадська організація «Полтавське обласне відділення НОК України» з метою популяризації здорового способу життя, спорту та олімпійських цінностей учора провела відповідні заходи у КНВК № 16,  гімназії № 6 та веслувальній базі Дитячо-юнацької спортивної школи №1. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
З  юними спортсменами, вихованцям Дитячо-юнацької спортивної школи №1 зустрілися заступник міського голови Руслан Проценко,  двократний чемпіон Олімпійських ігор Юрій Чебан, бронзовий призер Олімпійських ігор Тарас Міщук та чемпіон Параолімпійських ігор Сергій Ємельянов. Заступник міського голови Руслан Проценко зазначив, що у Кременчуці приділяється велика увага розвитку фізичної культури та спорту, місто допомагає своїм спортсменам та створює необхідні умови для того, щоб вони могли тренуватися в Кременчуці і виступати від міста.
Переможці Олімпійських ігор, у свою чергу, побажали тренерам спортшколи виховати багато майбутніх чемпіонів, а  дітям успіхів у досягненні спортивних вершин. Вони також показали юним спортсменам майстер-клас з веслування.