Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кобеляцькі рятувальники навчали працівників психоневрологічного інтернату алгоритму дій на випадок пожежі

23 травня фахівці з Кобеляцького районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області для працівників психоневрологічного інтернату провели заняття з правил пожежної безпеки.

Під час заняття рятувальники навчали присутніх правилам користування первинними засобами пожежогасіння, алгоритму дій під час пожежі, розповіли основні причини виникнення пожеж та способи їх ліквідації, повідомляють у ДСНС.

Фахівці Служби порятунку наголошували, що у разі виникнення пожежі, головне, не піддаватись паніці, відразу телефонувати за номером 101. Для того, щоб кисень не посилював вогонь, необхідно закрити вікна та двері, щоб не було протягів. Включені електроприлади заборонено гасити водою, тільки вогнегасником. Під час евакуації необхідно рухатись якомога ближче до підлоги, щоб не учадіти, адже дим завжди піднімається вгору. Аби працівники психоневрологічного інтернату пам’ятали важливі правила рятувальники вручили тематичні листівки.

Наостанок заняття, працівники інтернату на практиці відпрацювали дії з гасіння умовної пожежі за допомогою вогнегасників.