Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Канадські лікарі нададуть безкоштовну допомогу пораненим воїнам та майданівцям

Команда канадських лікарів знову прибула в Україну, щоб допомогти пораненим активістам Майдану та воїнам АТО. В Одесі, з 19 по 25 травня, вони спільно з українськими колегами проводитимуть безкоштовні пластичні операції. Про це у своєму Facebook повідомляє в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Вже вшосте канадські лікарі-волонтери приїжджають в Україну, щоб надати безкоштовну допомогу. Пластичні операції проводитимуть на обличчі та верхніх кінцівках, займуться усуненням постравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів м’яких тканин та рубців. За весь час вони безкоштовно прооперували більше сотні українських пацієнтів!

“Якщо ви або ваші рідні, друзі, знайомі потребують допомоги – обов’язково звертайтеся за цим номером: 097 952 50 32! Електронна пошта: canadaukrainefoundation@gmail.com. Звертатися можуть українські військовослужбовці поранені під час військових дій на Сході України та постраждалі учасники Революції Гідності. Вдячна канадським колегам Canada Ukraine Foundation за незмінну підтримку наших пацієнтів та допомогу нашим лікарям”, – написала Уляна Супрун.