Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Huawei за місяць продала 100 тис. смартфонів серії P20 у країнах Центрально-Східної та Північної Європи

Huawei Consumer Business Group оголосила про те, що за 30 днів із моменту запуску в країнах Центрально-Східної та Північної Європи продала понад 100 тис. смартфонів лінійки Huawei P20. В Україні компанія за тиждень реалізувала більше половини партії, що компанія поставила в нашу країну, повідомляє Tehnot.

Це новий рекорд для бренду, який робить серію P20 найбільш продаваною з моменту запуску лінійки. Huawei P20 Pro знадобилося чотири тижні після офіційного старту продажів, щоб у 17 разів перевищити показники реалізації свого торішнього попередника, Huawei P10 Plus. Найбільшим попитом Huawei P20 Pro користується в Польщі, Норвегії, Швеції та Австрії.

“Нещодавно ми поділилися новинами про рекордні продажі на нашій електронній платформі Vmall, коли компанія Huawei заробила 100 мільйонів юанів за перші 10 секунд після старту продажів серії Huawei P20. Такі видатні показники продажів у різних регіонах, включаючи український ринок, підтверджують впевненість покупців у продуктах Huawei і демонструють нашу прихильність створенню інноваційних та видатних смартфонів преміум-сегмента”, – прокоментував рекорд Кевін Чжоу, керівник підрозділу Huawei Consumer BG в Україні.