Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Гадяччина запрошує на мистецьке свято «Дивоцвіт Лесиного гаю»

26 травня в урочищі Зелений гай, у Гадячі, відбудеться обласне літературно-мистецьке театралізоване свято «Дивоцвіт Лесиного гаю». Уже двадцять дев’ятий рік поспіль на малій батьківщині всесвітньовідомої поетеси Лесі Українки вшановують її пам’ять та вклоняються її таланту і творчості.

Творчим доробком порадують місцеві поети та майстри, викладачі та учні Гадяцької дитячої музичної школи. Виступатиме народний аматорський оркестр духових інтрументів Рашівського СБК, юні читці творів Лесі Українки та Олени Пчілки.

Працівники Центральної районної бібліотеки ім. Лесі Українки та районної бібліотеки для дітей біля альтанки влаштують книжкові виставки, відбудеться відкриття імпровізованої «Лесиної світлиці».

Гостей свята вітатимуть персонажі творів Лесі Українки та Олени Пчілки, «живі фігури» зі старих фото родини Драгоманових, діятиме облаштована фотозона.

Для зручності підвезення на свято жителів Гадяча до Зеленого гаю курсуватимуть автобуси з 10.30 години від магазину «Горизонт» до Зеленого гаю, а о 14.30 заплановано маршрут від місця проведення заходів до центру міста.