Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Двом шкільним колективам вручили відзнаку “Золоте серце Кременчука”

На міському рівні таку відзнаку запроваджено вперше з метою відзначення організацій, підприємств, установ міста за небайдужість до маленьких кременчужан із вадами здоров’я, активну участь у благодійній  акції «Серце до серця».
Міський голова Віталій Малецький вручив відзнаку «Золоте серце Кременчука» колективам загальноосвітніх закладів, які за сумою зібраних благодійних коштів стали абсолютними рекордсменами, повідомляють у міській раді.
Варто відмітити, що в порівнянні з іншими навчальними закладами в рамках благодійної акції «Серце до серця – 2018» учнями, педагоги та батьки школи  №16 зібрали найбільшу суму – понад 12 тисяч гривень.  Колективом школи №9, який долучився до збору благодійних коштів для допомоги дітям із вадами слуху, було зібрано найбільше коштів у розрахунку на одного учасника –  по 23 гривні.  
 
Керівник міста наголосив, що такі високі результати демонструють великий рівень згуртованості громади  навколо суспільних проблем.
Зокрема, прояв свідомості серед кременчужан  росте з  кожним роком. Показовим є те, що активними учасниками благодійних акцій є підростаючі кременчужани, які добре розуміють проблеми, що виникають у житті дітей із вадами здоров’я, та мають велике бажання їм допомогти.