Ви тут:
Анонс Освіта Полтавщина Суспільство 

Двоє волонтерів з Єгипту розповіли, що чекають від літнього проекту мовної школи у Полтаві

У червні до Полтави завітає 15 іноземців, щоб вчити полтавців англійської, китайської, турецької та арабської мов. Двоє з них — Адель та Джессі з Єгипту розповіли, чому обрали Україну та що чекають від проекту в Полтаві.

На початку червня волонтери з Тунісу, Індії, Єгипту, Алжиру, Афганістану, Китаю, Гонконгу, Індонезії та Туреччини прилетять до Полтави. Мета візиту — культурний молодіжний обмін в рамках проекту міжнародної організації AIESEC.

Протягом п‘яти тижнів вони проводитимуть заняття в Language School на базі ПНПУ, ПУЕТ та Обласного молодіжного центру.

Викладачі — відкриті та активні люди, готові до нових знайомств та цікавої інформації, мають досвід викладання. Вони не тільки вчитимуть полтавців іноземних мов, але й поділяться культурою та традиціями своєї країни. Заняття проходитимуть двічі на тиждень в форматі спілкування на обрану тематику. Стажери завчасно прописують програму занять, складають план уроків та ретельно готуються до приїзду.

Стажер Адель з Єгипту

Один зі стажерів, Адель з Єгипту говорить, що не може дочекатися зустрічі з полтавцями і передає вітання Україні:

Проект Language School — корисний досвід, який відкриє в мені нові таланти. Я познайомлюся з культурами інших країн, оволодію вмінням викладати для учасників проекту цікавий матеріал. Коли обирав з-поміж багатьох проектів, зупинився на Україні, адже це — гарна країна з добрими людьми.

Окрім занять, учасники зможуть спілкуватися зі стажерами і в позаурочний час — адже братимуть участь в різних заходах з викладачами.

Стажерка Джесс з Єгипту

Стажерка з Єгипту, Джессі розповідає, що участь в подібних проектах AIESEC бере вперше:

Це хороший досвід викладання. Впевнена, що навчусь в учасників більше, ніж навчу їх. Завжди цікавилась мовами, тому при виборі волонтерського проекту зосередила увагу саме на мовній школі. Від проекту хочу отримати нові вміння комунікувати з різними людьми та культурами, а також протестувати себе на вміння бути самостійною протягом шести тижнів.

Джессі зізнається, що коли обирала країну для проекту, зупинилась на Україні, адже завжди хотіла її відвідати:

І в поєднанні з тим, що люблю подорожувати і волонтерити, задоволена вибором. Чекаю з нетерпінням зустрічі.

Крім занять, полтавці можуть взяти участь в програмі Host Family — стати приймаючою сім’єю для іноземця на 2-6 тижнів та постійно вчити мову. Умови для участі — наявність ліжка, доступу до ванної кімнати та кухні, достатній рівень володіння англійською для спілкування.

Зареєструватись для участі в програмі Host Family можна за посиланням: https://bit.ly/2nyuUEF.

Ольга Євтушенко