Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

До Полтави вперше за останні два роки приїдуть учасники руху «Твоя країна»

25 травня у рамках руху «Твоя країна» до Полтави на три дні завітає активна молодь з різних міст.

«Твоя країна» — некомерційний молодіжний рух, який стартував у січні 2014 року. У його рамках проходять 3-4-денні візити до різних міст, містечок та сіл України. Учасником, а також організатором візиту, може стати будь-хто. На сьогодні відбулося більше сотні візитів до понад 40 населених пунктів.

Головна мета проекту — формування можливостей для молоді відвідати до 25 років всі області України.

25 травня активна молодь завітає до Полтави. Організатор візиту — команда «ЕкоПолтава» за підтримки Обласного Молодіжного Центру. Протягом місяця вони готували програму для учасників. Обов’язки приймаючої сторони — представлення історичної та культурної частини міста, командні взаємодії, заходи, для виходу учасників із «зони комфорту».

У рамках програми, учасники матимуть змогу:

  • подружитися,

  • навчитися взаємодіяти в команді,

  • поспілкуватися не лише між собою, але і з іншими полтавцями,

  • проявити лідерські якості під час ігор,

  • долучитися до основного пункту програми, співзвучного з назвою команди,

  • відчути себе акторами театру,

  • познайомитися з відомою людиною Полтави і України загалом,

  • відпочити душею та набратися натхнення і сил.

Як говорить координатор візиту Ольга Євтушенко, «Твоя країна» — можливість не лише побачити місто, але і подружитися з безліччю активних та цілеспрямованих людей:

Коли вперше брала участь у проекті і їхала до Львова, то хвилювалась через можливі бар’єри в спілкуванні з іншими учасниками. Але з першої хвилини, ми подружилися і спілкуємося й донині. Вже вдруге, відправляючись на візит до Одеси, хвилювань не було. Їхала впевненою, що все буде на найвищому рівні: і підготовка, і програма, і команда учасників.

Ольга говорить, що мріє після проведення візиту до Полтави, взяти участь у проекті та відвідати ще не одне місто, адже місія «25 областей до 25 років» поки що не виконана.

Візит «Твоєї Країни» до Полтави проходить уже вп’яте. Останній був у 2016 році.

Марія Богатирчук