Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Боротьба з відмиванням доходів одержаних злочинним шляхом

З початку року за ініціативними матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДФС у Полтавській області було виявлено сім фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення.

За результатами аналітичного дослідження складено 8 матеріалів  з ознаками кримінального правопорушення за наступними статтями: за ст. 205 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків 1 млн 95 тис. грн, за ст. 222 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків майже 4,4 млрд грн, за ст. 209 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків майже 4,4 млрд грн, за ст. 202 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків 385 тис. грн, за ст.366 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків 83 тис. грн,  за ст. 212 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків майже 4,8 млн грн, за ст. 191 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків 298 тис. гривень.

За матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Полтавській області обліковано одне кримінальне правопорушення на загальну суму 735 тис.грн. за статтею 212 Кримінального кодексу України.

Відшкодовано збитків за кримінальними правопорушеннями – 200 тис. гривень.