Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Аналітики визначили лідера серед виробників смартфонів

Аналітична компанія Strategic Analytics провела дослідження серед світових лідерів виробників смартфонів. Найбільш успішною стала південнокорейська компанія Samsung, а китайська корпорація Xiaomi збільшила продаж своїх девайсів майже на 50%, повідомляє 24tv.ua з посиланням на Strategic Analytics.

Серед всіх компанія, що виробляють смартфони, як і раніше лідирує Samsung. Корпорація випустила на ринок 78,2 мільйона смартфонів (близько 22,7% від всього ринку), проте її показники дещо знизилися у порівнянні з анолічним періодом у 2018 році.

На другому і третьому місцях надійно закріпилися Apple та Huawei. Компанії виробили по 52,2 (15,1%) і 39,3 (11,4%) мільйона апаратів відповідно. У сумі за перший квартал 2018 року на світовий ринок смартфонів поставлено 345,4 мільйона пристроїв.

На четвертому місці розташувалася Xiaomi, яка відвантажила 28,3 мільйона одиниць смартфонів (8,2% ринку), збільшивши результат минулого року на 15,7 мільйона ​​гаджетів. OPPO, змістилася на п’яту сходинку та сильно просіла в продажах. Всього компанія реалізувала в першому кварталі 24,1 мільйона смартфонів (7% ринку), а у минулому році цей показник сягав 27,6 мільйона девайсів.