Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Адвокат системи безоплатної правової допомоги допоміг розстрочити борг

30 січня цього року до Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги центру звернулася особа з інвалідністю, з якої рішенням суду було стягнено на користь банку заборгованість за кредитом, заборгованість за відсотками, штраф та судові витрати. Оскільки клієнт центру мав мізерний дохід у вигляді державної соціальної допомоги, він подав до центру звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги у складенні процесуальних документів і представництва інтересів у суді з питання розстрочення виконання рішення суду.

Центром було прийнято рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги клієнту та видано адвокату системи безоплатної правової допомоги Людмилі Тимохіній доручення для такої допомоги. Адвокат ознайомилась з матеріалами справи, надала клієнту юридичну консультацію та узгодила правову позицію. В ході виконання доручення адвокатом було з’ясовано, що особа не має інших доходів крім соціальної допомоги, не має заощаджень, через стан здоров’я не працює, потребує постійного лікування, має на утриманні пристарілих батьків. Саме ці обставини ускладнюють виконання ним рішення суду.

На підставі зібраної та проаналізованої інформації, з урахуванням положень Цивільного процесуального кодексу України, адвокатом було складено та скеровано до суду заяву про розстрочення виконання рішення суду. Також представником було зібрано та надано суду відповідні докази, що свідчать про обґрунтованість поданої заяви. Керуючись ст. 435 Цивільного процесуального кодексу України суд ухвалив: заяву клієнта центру задовольнити та розстрочити виконання рішення суду.

Другий полтавський місцевий центр з надання БВПД