Ви тут:
Суспільство Україна 

Від початку доби російсько-окупаційні війська здійснили 24 обстріли українських опорних пунктів

Агресор продовжує застосовувати заборонене Мінськими угодами озброєння. Від початку доби російсько-окупаційні війська здійснили 24 обстріли українських опорних пунктів. Як повідомили у прес-центрі штабу АТО, унаслідок ворожих обстрілів жоден український воїн не постраждав.

Зокрема на Донецькому напрямку зі 120 та 82 мм мінометів противник відкривав вогонь по оборонцях Павлополя. Крім цього, з 82 мм мінометів, озброєння БМП, гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї обстріляні захисники Пісків, а з гранатометів та стрілецької зброї – наші укріплення під Водяним, Павлополем та Авдіївкою. Також під гранатометний вогонь потрапили оборонці Шахти «Бутівка», а поблизу Новотроїцького – вівся снайперський вогонь.

На Луганському напрямку агресор застосував заборонені 120 та 82 мм міномети по оборонцях Луганського та Світлодарська. Крім цього, з гранатометів та великокаліберних кулеметів вогонь вівся по наших позиціях поблизу Новолуганського, а також з озброєння БМП – під Луганським і Троїцьким.