Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

В Україні – надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Протягом 14 квітня вогнеборці підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України ліквідували 18 пожеж на відкритій території у містах Полтава, Полтавському, Кременчуцькому, Котелевському, Пирятинському, Лохвицькому, Диканському, Решетилівському, Шишацькому та Чутівському районах. Внаслідок пожеж вогнем було знищено близько 20 га сухої рослинності, очерету та сміття. Завдяки оперативним та злагодженим діям рятувальників було не допущено знищення полум’ям 4 житлових будинки та 3 господарчі будівлі.

Додамо, що в Українському гідрометеорологічному центрі повідомили про підвищення рівня пожежної небезпеки на території України. Зокрема, – у Житомирській та Вінницькій областях оголошено надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

15 та 16 квітня у західних областях оголошено надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки. На решті території – високий (4 класу), місцями надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Про це повідомили в Укргідрометцентрі.

На території України спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. Зважаючи на це, а також на те, що люди починають прибирати свої присадибні ділянки, спалюючи залишки сухої рослинності, існує загроза збільшення кількості пожеж на відкритих територіях,– зазначають у повідомленні.

Рятувальники закликають українців суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах.

“В першу чергу, не випалюйте суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем!”, – йдеться в повідомленні.