Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві пройде Другий Відкритий конкурс-фестиваль танцювальних клубів “Ретро”

29 квітня Ретро-клуб ПМБК проводить Другий у Полтаві Відкритий конкурс-фестиваль танцювальних клубів «Ретро».

Загалом цього дня, за словами організаторів, в дискотечно-виставковій залі Полтавського міського Будинку культури відбудеться комплекс заходів для учасників ретро-клубу ПМБК, представників ретро-клубів міста та Полтавського регіону, що сприятиме реалізації творчого потенціалу людей поважного віку.

Фестиваль-конкурс має на меті створити атмосферу дружнього творчого спілкування, урізноманітнення форм корисного дозвілля людей поважного віку та залучення до кола учасників ретро-клубів поціновувачів танцювального мистецтва.

В конкурсній програмі, що розпочнеться о 10:00, заплановані виступи як сольних виконавців, так і танцювальних колективів міста та області. Учасники, вікова категорія яких від 50 років, продемонструють свої творчі здобутки у п’яти номінаціях: бальна хореографія, естрадна хореографія, народна хореографія, історична хореографія народів світу та вільна танцювальна категорія. Заплановано участь колективів з Карлівки, Кобеляк, Зінькова, Гадяча.

Родзинкою конкурсу стане Майстер-клас для викладачів та учасників фестивалю з елементами йоги, дихальної гімнастики та стретчингу від Володимира Шаповала, о 13.00.