Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці хочуть облаштувати чотири нові зелені зони та надати їм статус скверів

Це питання обговорювали сьогодні на засіданні комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у місті Кременчуці, яке проводив секретар міської ради Юрій Гриценко.

Цього року на облаштування невеликих зелених зон у міському бюджеті Кременчука заплановано 0,5 млн грн. За ці кошти планують розробити проекти реконструкції та облаштування 4 рекреаційних зон.

Перший з цих об’єктів – це сквер  «Пам’яті жертв Голокоста» на вулиці Київській, другий – зелена зона у мікрорайоні Ревівка. Розглядалося кілька варіантів  назви цього зеленого куточка, зокрема: «Європейський», «Ревівський», «Західний», «Рів`єра», «Єдності», але враховуючи думку жителів мікрорайону члени комісії вирішили надати майбутньому скверу назву «Західний». Зеленій зоні у 4-му мікрорайоні по проспекту Лесі Українки,115 теж вирішили надати статус скверу і назвати його іменем видатної української письменниці Лесі Українки. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Статус скверу з назвою «Сквер ім. Андрія Ізюмова» вирішили надати зеленій зоні, що розташована на перехресті вул. Академіка  Маслова та Івана Мазепи, що неподалік від Центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді.

На засіданні комісії також пролунала пропозиція створити на вулиці Академіка Маслова куточок, присвячений видатному добре відомому у всьому світі  композиторові, уродженцю Кременчука Дмитру Тьомкіну.