Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчук прибули три нові тролейбуси

Наразі першу партію нових одиниць електротранспорту розвантажують на КП «Кременчуцьке тролейбусне управління». Тролейбуси виробництва корпорації «Богдан-моторс» придбали за рахунок інвестиційних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках  реалізації програми  «Проект оновлення міського електротранспорту».

Міський голова Віталій Малецький та народний депутат України Юрій Шаповалов відвідали КТУ та поспілкувалися зі спеціалістами, які доставили нові тролейбуси з конвеєру заводу – виробника.

Народний депутат України Юрій Шаповалов наголосив, що сьогоднішня подія є історичною для Кременчука та кременчужан. Вперше за рахунок донорських коштів, місто отримало можливість покращити умови перевезень пасажирів на міських транспортних маршрутах, а також поліпшити екологічну ситуацію в населеному пункті з розвиненою промисловістю. Юрій Шаповалов наголосив, що в останні роки влада Кременчука цілеспрямовано працює над оновлення комунального тролейбусного парку. Цей проект став одним із перших в Україні, бо відкрив можливість додатково скористатися грантовими коштами, якими будуть профінансовані роботи, пов’язані  з відновленням і  оновленням тролейбусної інфраструктури Кременчука.

Міський голова Віталій Малецький висловив слова вдячності партнерам Кременчука – Європейському банку реконструкції та розвитку за те, що з їх допомогою місто вперше за історію існування комунального тролейбусного парку повністю проведе заміну рухомого складу КТУ та прокладе  нові тролейбусні маршрути.

Як зазначив директор КТУ Олександр Вертюх, нові тролейбуси зможуть працювати на маршрутах вже за декілька тижнів, оскільки після транспортування вони мають пройти процес наладки, обкатки на місцевості, відповідного реєстрування.