Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Треба запроваджувати принципово нові технології виборчого процесу, – Олександр Біленький

Чи вирішить проблему фальсифікацій та порушень під час виборів посилення відповідальності учасників процесу?

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький впевнений, що ні.

Загалом, технологія виборчого процесу була однією з тем, яку обговорювали  в прямому ефірі каналу 112.ua. Про це у Facebook написав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

На думку Олександра Біленького проблема не у відсутності відповідних законів. Хоча, безперечно, там є суттєві прогалини.

Watch video!

“А в тому що вони дуже часто не виконуються або виконуються однобоко – в інтересах того чи іншого кандидата або партії. І суворість покарання в українських умовах не рідко компенсується його необов’язковістю”.

“Глибоко переконаний, що проблему треба вирішувати системно: запровадження принципово нових технологій організації виборчого процесу”, – впевнений Олександр Біленький.

“Посилити (відповідальність – ред.) можна, а краще – виконувати чинне! На мій погляд, найоптимальніший варіант – невідворотня технологізація самого виборчого процесу! Життя не стоїть на місці, скоро мчатиме повз Полтаву «Hyperloop», а ми, до сих пір, бюлетені з «мокрими печатками» по декілька днів чекаємо з дільниць!”