Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Такого скупчення порушень норм доступності в одному місці, я ще не бачив, – Лев Парцхаладзе про “алею недобезбар’єрності” у Полтаві

Сьогодні заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе вулицю Івана Мазепи у Полтаві назвав “алеєю недобезбар’єрності”. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

– Такого скупчення порушень норм доступності в одному місці, я, якщо чесно, ще не бачив. Проектувальники цих “пандусів”, мабуть, не те, що про правильний кут нахилу не чули, а думаю, взагалі не знають законів фізики. Думаю, якщо б на цій вулиці з’явився хоча б один нормальний пандус, який своїм прикладом показав би, як потрібно робити це правильно, то і інші б теж послідували за ним і більше не копіювали такі грубі помилки! Це ж не вартує якихось великих коштів чи зусиль, а просто показує нашу культуру і толерантне ставлення. Бо хтось робить все по совісті і правильно, а хтось, на жаль, лише “для галочки”, – йдеться у повідомленні.