Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Щоб бути здоровим потрібно пити достатньо води – Уляна Супрун

Часто люди недооцінюють вплив на самопочуття і здоров’я такої простої речовини як вода. Натомість від нормального водного балансу в організмі залежить, як ми себе почуваємо, мислимо та діємо. Про це пише у своєму Facebook в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

“Вода виконує функції амортизації та змащення суглобів, регулює температуру тіла та забезпечує живлення головного і спинного мозків. Достатнє вживання води щодня допомагає подолати хронічну втому, стрес, покращує роботу мозку та всього організму.
Ваші потреби у воді залежать від вашого віку, фізичної активності, температури навколишнього середовища, стану здоров’я, а також статі. Доросла активна людина може витрачати до 3 літрів води на день. Тож рекомендована добова норма варіюється в межах від 2,5 до 3,7 літра для чоловіків та близько 2 – 2,7 для жінок.
Намагайтеся вживати більше води в чистому вигляді, а також їсти більше овочів та фруктів. Це допоможе тримати водний баланс вашого організму в нормі й ви почуватиметеся значно краще”, – радить Уляна Супрун.