Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Письменник Сергій Пономаренко зустрівся з полтавцями

Письменник Сергій Пономаренко зустрівся з полтавцями

У  бібліотеці-філіалі №4 відбулася творча зустріч з письменником Сергієм Пономаренком, твори якого захоплюють читачів сюжетною карколомністю, екзотичністю подій, обставин і персонажів.  

–  А як же містика? Буває, у повсякденному житті ми стикаємося з речами, які погано піддаються поясненню.  Уже на перших сторінках романів Сергія Пономаренка  вимальовуються обриси таємничих хитросплетінь, які видозмінюючись набувають містичних переливів, тримають читачів у Т-А-А- кій напрузі аж до завершальних рядків книжок. Його твори  інколи називають інтелектуальними детективами. Це тому, що вміє Сергій Анатолійович змусити помізкувати довгенько, щоб розплутати клубок інтриг.

Пише Сергій Пономаренко у жанрі «містичного детективу», інколи використовує метод «роман в романі», захоплює  маловідомими історичними фактами, загадками, подіями і мудрістю. Наприклад : «Сміятися слід над смішним, а не над недоліками і горем»,   або «Життя – це не задачник з математики, де в разі утруднення можна знайти відповідь на останній сторінці».