Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Представники Консультативної місії ЄС презентували полтавцям проект «Діалог заради безпеки»

Фахівці операційного підрозділу КМЄС, які до червня місяця будуть працювати з різними ланками органів державної влади, представили учасникам «круглого столу» модель ефективного сектору цивільної безпеки України, який користуватиметься довірою громадян.

З основними позиціями Проекту учасників заходу ознайомили голова Операційного відділу КМЄС Удо Моллер, а також фахівці КМЄС з питань громадянського суспільства, повідомляють у поліції.

Полтавщина входить до сімки пріоритетних областей, в яких працюватимуть операційні підрозділи Консультативної місії. Мета Проекту «Діалог заради безпеки» – побудувати ефективну комунікацію між громадянським суспільством і правоохоронними органами.

Перший відкритий діалог відбувся сьогодні. Участь у дискусії взяли представники партнерів КМЄС, до яких відносяться і Національна поліція та прокуратура.

Свою точку зору у площині побудови оптимального механізму співпраці представив заступник начальника поліції області Володимир Тимошко, наголосивши на тому, що діалог між суспільством і правоохоронними органами – невід’ємний інструмент формування довіри.

За «круглим столом» сторони дискусії обговорили ключові питання та очікування від упровадження європейських практик з урахуванням вимог українського суспільства. Зокрема, йшлося про подолання сімейного насильства, захист інтересів громади та сталу комунікацію між правоохоронними органами та громадянським суспільством.