Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавські діти мають шанс виграти мільйон гривень на будівництво стадіону

В рамках проведення турніру “Мільйон на стадіон” у Полтаві відбудеться відбірний тур Всеукраїнського турніру з дворового футболу

У суботу, 14 квітня, в Полтаві на стадіоні “Динамо” (вул. Лідова, 4) о 10.00 розпочнеться перший відбірковий тур Всеукраїнського турніру із дворового футболу. Він проводиться під егідою Федерації футболу України та Всеукраїнської федерації дворового футболу з метою залучення дітей та молоді до занять спортом та популяризації здорового способу життя.

У фіналі Всеукраїнського турніру “Мільйон на стадіон” команди змагатимуться за призовий фонд 1 мільйон гривень, який піде на будівництво стадіону у населеному пункті (мікрорайоні) команди-переможниці.

Учасники відбірних турів боротимуться за право кваліфікуватися на турнір та цінні призи та подарунки, зокрема, квитки на фінальний матч Ліги Чемпіонів.

У змаганнях на стадіоні в Полтаві візьмуть участь команди з обласного центру та Полтавщини.

Реєстрація команд: 10.00

Початок ігор: 10.30

Також заплановане урочисте відкриття турніру, в якому візьмуть участь Голова Федерації дворового футболу Ілля Кива  та майстер спорту України, учасник АТО Старіков Андрій В’ячеславович.