Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Полтавщина отримала 148 стентів, що використовують при інфаркті міокарда

Чергова партія стентів вже в регіонах. Всього медзаклади в областях України отримали 5323 стенти – це додаткова поставка до 4657 стентів, котрі були відправлені в регіони минулої осені. Про це у своєму Facebook повідомляє в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

“Це високоякісні стент-системи, вироблені у США та Європі, що пройшли суворий контроль і є повністю безпечними для життя й здоров’я українських пацієнтів. Разом зі стентами в області також розвезені необхідні медичні вироби для їхнього встановлення. Серед цих медзакладів – 24 сучасних кардіоцентри, що надають безоплатну допомогу при інфаркті щодня та цілодобово. Щоби кожен пацієнт зміг отримати якісну допомогу при інфаркті якомога швидше – ми разом з урядом та регіонами розбудовуємо мережу таких кардіоцентрів. Цьогоріч у бюджет закладено фінансування для відкриття ще 13 кардіоцентрів в 11 областях.
Всього до кінця року у регіони буде поставлено 20 000 стентів – як показує середня річна статистика, цього має вистачити, щоби надати безоплатне стентування всім, кого спіткав інфаркт та потребує термінової допомоги”, – зазначила Уляна Супрун.

Полтавщина отримала 148 стентів. Всі стенти для пацієнтів є безкоштовними. Більше про урядову програму надання допомоги пацієнтам з гострим інфарктом міокарда – http://moz.gov.ua/kardiocentri