Нападник ХК “Кременчук” приніс перемогу збірній на Чемпіонаті світу

Нападник хокейного клубу «Кременчук» Гліб Кривошапкін відзначився дублем у матчі юніорського чемпіонату світу-2018 Україна – Австрія (5:3). Друга шайба форварда кременчужан стала вирішальною в драматичному поєдинку, повідомляє прес-служба клубу.

Зустріч українські юніори почали дуже активно і вже на 10 хвилині матчу змогли реалізувати чисельну перевагу своєї команди – Дмитро Даниленко точним кидком пробив голкіпера австрійців, відкривши рахунок в поєдинку. Однак, під кінець першого періоду австрійській збірній вдалося зрівнятися і на перерву команди пішли за рівного рахунку.

Під час другої двадцятихвилинки команди обмінювалися взаємними небезпечними випадами біля воріт суперника і це дало свої плоди – спочатку австрійці змогли вийти вперед, а потім Гліб Кривошапкін зрівняв цифри на табло. Але на 30-й хвилині матчу австрійці відправили у ворота Артура Огаджаняна ще одну шайбу, отримавши таким чином мінімальну перевагу в рахунку 3:2.

У третьому періоді «юніорка» активізувалася в атаці, що дозволило українській команді U-18 спочатку зрівняти рахунок, а потім точні кидки Гліба Кривошапкіна й Артема Матейченка принесли українцям першу перемогу на чемпіонаті. Таким чином, українські юніори здобули свою першу перемогу на домашньому чемпіонаті світу в Дивізіоні 1В. Кращим гравцем у складі українців визнали форварда «Кременчука» Гліба Кривошапкіна, який записав дубль собі в актив.