Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

На вулиці Кременчука вийшли на обкатку нові тролейбуси (ФОТО)

На вулиці Кременчука вийшли на обкатку нові тролейбуси, придбані за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку та грантових коштів Фонду Е5Р. Спеціалісти Луцького автомобільного заводу приїхали до міста, щоб налагодити електроніку машин, підлаштувати їх до напруги кременчуцьких тролейбусних мереж. Про це повідомили у міській раді.

Народний депутат України Юрій Шаповалов, оглянувши салон нового тролейбуса, зазначив, що дуже приємно, що в Україні виробляють такий комфортний  електротранспорт. Він висловив сподівання, що ці тролейбуси довго служитимуть громаді Кременчука і жителі міста із задоволенням користуватимуться таким сучасним і зручним  громадським транспортом.

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що нові тролейбуси – це високотехнологічна розробка вітчизняного виробництва. Він наголосив, що дуже приємно, що місто нарешті матиме такі сучасні тролейбуси, у яких створено комфортні умови як для водія, так і для пасажирів.

За словами керівника КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» Олександра Вертюха, найближчим часом п’ять нових тролейбусів, що вже надійшли у місто,  вийдуть на вулиці Кременчука і проходитимуть обкатку з пасажирами.

Варто зазначити, що проектом оновлення міського електротранспорту передбачено придбання 50 нових тролейбусів з низькою підлогою.